Bugun...

Malatya Özel Direksiyon Dersi

Malatya da Özel Profesyonel Direksiyon Öğretmeni

MEB onaylı ve sürücü kursu eğitmenliği tecrübesi ile 1994 den beri aktif trafikteyim. Eğitimciyim, direksiyon eğitmenliğini alternatif hobi meslek olarak icra ediyorum. (Sadece bayanlara eğitim vermekteyim.)Eğer aracınız varsa eğitimi kendi aracınızda almanız aracınıza alışmak adına daha iyi olur.

Tercih edecekler için blok (iki saat) ders yaptığımı ve şehrin en aktif yerlerinde araç kullanmanızı tercih ettiğimi bilmelerini isterim. Trafikte korku heyecan gibi tedirginliğiniz profesyonel ve teknik eğitim ile giderilecek ve püf noktalarıyla araca hakim olma tekniklerini kullanarak usta bir sürücü olacaksınız. (Kendinize inanmanız ve güvenmeniz şartıyla)

Beş seanslık ders paketini tamamlayanlar için bir saat hediye dersi yapıyorum. (Beş seans, on saate tekabül etmektedir. Verilen ücret 1 saatlik dersin ücretidir.) Para harcanır dostluk kalır ilkesi önceliğimdir. Teknik eğitim sıralaması uygulanarak güvenli ve profesyonel sürücü olmanız sağlanacaktır. 

Ders bitiminden sonraki trafik hayatınızda zamanım uygun olursa zorlandığınız güzergahlarda sizlere eşlik edip yardımcı olmaya çalışmaktan yanayım. Not: Ders boyunca tarafımdan keyfi mola, (sigara vs) telefon görüşmeleri yapılmaz. Sadece size ait olan bu özel ders zaman dilimi hakkınıza dikkat edilerek kullanılır. Ders saatinde başlar ve saati dolunca zaman size gösterilerek bitirilir. Benden kaynaklı mecburi bir ara verilirse geçen zaman dersinize eklenerek telafi edilir. Size ait ders ortamında sizin isteğiniz dışında kimse bulundurulmaz.

(Covid19 tedbiri kapsamında maske ve hijyene hassas eğitim vermekteyim. ) Daha detaylı bilgi için 05066714118 - 0505 6680249 dan ulaşabilirsiniz Kurumsal linkimizden de irtibata geçebilirsiniz:     

https://armut.com/hizmetveren/mumine-ozbildirici-sari-malatya-yesilyurt-direksiyon-dersi_943809HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi beğendiniz mi?


YUKARI